O mnie

Moje zdjęcie
szalona wariatka, trochę zagubiona i.. czasami nie ogarniająca otaczającej mnie rzeczywistości. Kocham życie. Kocham zabawę. I kocham język rosyjski!

wtorek, 30 sierpnia 2011

już tuż, tuż !

Jeszcze połowa wtorku, środa i .. maturalna. Jaa dziękuję, to jest porażka. Codziennie rano się budzę i pierwsza myśl - no nie zdam nie ma bata.:D Przecież na głowę od tego można dostać..
Trochę sprawozdań z rosyjskiego porobiłam, ale niestety .. kolejne 'trochę' mi zostało. A jakoś dzisiaj nie bardzo mam wenę twórczą do lania wody na 200-250 słów . Nie chcę tam wracać..! Jeszcze dzisiaj beztrosko piszę sobie posta, a już za góra 2tyg będę miała sprawdzian z lektury, sprawdzian z rusa, z pozytywizmu i z jakiegoś szajsu z matyy ..! Ło Boże, a taki mam pociąg do nauki na dzień dzisiejszy, że to jest paranoja jakaś :D Ale żeby  nie było, że ja tylko narzekam .. Dzisiaj idę na 8nastkę, w piątek byłam na 8nastce, a wczoraj byłam na imprezie w Tokarni . :D Dlatego też, życie towarzyskie wre w najlepsze. Chociaż impreza w Tokarni podobała mi się średnio. Kupa, maaasa ludzi, nie było gdzie tańczyć, ludź na ludziu jeszcze wszyscy na okrągło łazili gdzieś po tym parkiecie.. porażka. Pozabijać ich wszystkich :D
Jeszcze do tego ta kultura.. żeby ktoś znał słowo 'przepraszam, chcę przejść' nieee - zapomnij . Jeszcze najlepiej żebym to ja ich przepraszała za to, że stoję na parkiecie i chcę potańczyć, bo po to przyszłam.
Dzisiaj imprezka Madzi i Moni. Czuję, że ta impreza będzie konkretna. Na całe szczęście będzie ona na sali do której ja mam max 5min drogi, więc chociaż raz nie muszę się martwić o transport :p. Nawet się nie przyznaję co z kolegą z klasy kupiliśmy im na prezent .. masakra! Ja bym w życiu nie chciała dostać czegoś takiego. Ale to czysta ingerencja Dejwida. Tylko on ma takie genialne pomysły . ;d Aa w sumie, pośmieją się babeczki . ;p Nic, zabieram się za rusa, bo czasu coraz mniej, a chciałabym jednak zdać tą zasraną maturę z jakimś wyniczkiem trochę ponad 30%. Boże, za jakie grzechy ja muszę tak się stresować tym żulstwem ?!

1 komentarz: