O mnie

Moje zdjęcie
szalona wariatka, trochę zagubiona i.. czasami nie ogarniająca otaczającej mnie rzeczywistości. Kocham życie. Kocham zabawę. I kocham język rosyjski!

środa, 28 września 2011

; dd

Ja chyba nie pochwaliłam się jeszcze czymś, czym już naprawdę dawno powinnam była się pochwalić . Mianowicie .. zostałam chrzestną słodkiego maluszka o imieniu Pawełek ! To jest najsłodsze dziecko na świecie, naprawdę ;d Tym oto sposobem zafundowałam sobie dzieciaczka na 8naste urodziny. Nie spodziewałam się tego totalnie, bo to jest siostra mojej macochy. Generalnie z rodziną mojej macochy jak i samą nią mam dość nieciekawy, ale za to bardzo specyficzny kontakt chociaż z samą jej siostrą i jej mężem.. powiem tak - to są całkiem inni ludzie, całkiem inna przestrzeń. Nie widzą problemów tam gdzie ja również ich nie widzę i wyznają zasadę 'szanujmy się'. Jak i ja. Dlatego patrzymy w jednakowym kierunku.;p za to ich naprawdę uwielbiam. Nie wiem, czy to, że to właśnie ja zostałam chrzestną był jakiegoś rodzaju sprzeciwem w stronę ogółu rodzinki, czy co .. ale naprawdę cholernie mnie to cieszy.;d Najważniejsze dziecko w moim życiu na dzień dzisiejszy - wspaniaaałe uczucie ;d. Muszę dzisiaj lecieć do kościoła załatwić jakieś potwierdzenie czynnego uczestnictwa w kościele katolickim. Nie ogarniam o co chodzi, ale jak mus, to mus . Dla dzieci wszystko, zwłaszcza takich słodziuutkich ;d. Jaka to jest radochaa. Będę Pawła uczyć rosyjskiego od najmłodszych lat, a coo.
Jutro odwiedza mnie pan, który 3 ostatnie miesiące swojego życia spędził w Belgii . Ciekawa jestem jak to będzie, co to będzie. I na ciekawości się kończy. Sama nie wiem czy się cieszę i czy nie mogę się doczekać.. No nie wiem.;p ooolać .
Jutro matma ! i 2 rosyjskie! ale za to nie mam polskiegooo <3

1 komentarz: